ŞAT Consultation

Her Zaman Yanınızdayız!

Vize işlemlerine ihtiyacınız olmayacak. Avrupa birliği topraklarında yaşayacak ve çalışabileceksiniz.

Şat Consultation

Hızlı, Güvenilir, Yenilikçi!

Şat Consultation kurumsal ve bireysel müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan, saatlerce konsolosluk kuyruğunda bekleyip gereksiz zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz ve zamanında vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere ve konsolosluklara sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktır. 

Türkiye’de vize sektöründeki sıkıntı ve sınırları ortadan kaldırmayı hedefleyerek, kurumsal bir yapı altında, yetkili birimlerle işbirliği içerisinde, konsoloslukların belirlediği çerçevede hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin bürokratik engellere takılmadan ve zaman kayıplarına uğramadan sorunsuz vize alabilmeleri için gerekli işlemleri yerine getirerek resmi mercilere sunmak ve sonuç odaklı çalışmaktayız.

Vize Başvuru Hizmetlerimiz

Vize başvurusu titizlikle takip edilmesi gereken hassas bir süreçtir.
Başvurularınızı Şat Consultation ile uzman danışmanları sayesinde kolaylıkla yönetebilirsiniz.
Vize başvurunuz 3 adımda hazır.

İNGİLTERE

İNGİLTERE TİER 5 VİZESİ. İngiltere tier 5 sponsor vizesi. Sezonluk çalışma için 6 aylık vize.1 yıl uzatma yapılabiliyor. İnşaatçı,Kaynakçı,Elektrikçi,sıhhi tesisatçı,Duvar Ustası,Fayans Ustası ve seralarda çalışacak işçi ihtiyacı var.Ortalama maaşlar 3.500 /4.000 sterlin.

İncele

SLOVENYA

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN. AVRUPA’DA YAŞAM SİZİ BEKLİYOR. SLOVENYA CUMHURİYETİNE GÖÇ EDEBİLMENİZ İÇİN BÜTÜN İMKANLARI SAĞLIYORUZ.GEREKLİ BÜTÜN İZİNLERİ ALIYORUZ.B SİZİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇMEK. ALACAĞIMIZ İZİNLER İLE BÜTÜN AB ÜYESİ ÜLKELERDE OTURMA VE ÇALIŞMA HAKKINA SAHİP OLUYORSUNUZ. EĞER AİLENİZ İLE BERABER GÖÇ ETMEK İSTERSENİZ HİÇ SORUN YAPMAYIN BERABER GÖÇ EDEBİLİRSİNİZ.SİZE VİZE VAAD ETMİYORUZ , SİZE HER YIL UZATILABİLEN OTURMA MÜSAADESİ VAAD EDİYORUZ. 5. SENEDEN SONRA SÜRESİZ OTURMA MÜSADESİNE SAHİP OLUYORSUNUZ.

İncele

SLOVAKYA

HAYALLERİNİZİ ERTELEMEYİN. AVRUPA’DA YAŞAM SİZİ BEKLİYOR. SLOVAKYA CUMHURİYETİNE GÖÇ EDEBİLMENİZ İÇİN BÜTÜN İMKANLARI SAĞLIYORUZ.GEREKLİ BÜTÜN İZİNLERİ ALIYORUZ.B SİZİN YAPMANIZ GEREKEN SADECE BİZİM İLE İLETİŞİME GEÇMEK. ALACAĞIMIZ İZİNLER İLE BÜTÜN AB ÜYESİ ÜLKELERDE OTURMA VE ÇALIŞMA HAKKINA SAHİP OLUYORSUNUZ. EĞER AİLENİZ İLE BERABER GÖÇ ETMEK İSTERSENİZ HİÇ SORUN YAPMAYIN BERABER GÖÇ EDEBİLİRSİNİZ.SİZE VİZE VAAD ETMİYORUZ , SİZE HER YIL UZATILABİLEN OTURMA MÜSAADESİ VAAD EDİYORUZ. 5. SENEDEN SONRA SÜRESİZ OTURMA MÜSADESİNE SAHİP OLUYORSUNUZ.

İncele
Her Zaman Yanınızdayız!

Neden Biz?

Vize işlemleri zorluklarını aşarken uzman kadromuzu hep yanınızda bulacaksınız.

Konsolosluklardan istenen vize veya vizelerin alınabilmesi için gerekli tüm kriterlerin yerine getirilmesi esastır ve biz bunun için varız. Web sitemizde her ülke için, her tür vize bilgisi, formu ve başvuru belgesi kullanımıza sunulmuştur. Firmamız bir devlet ya da konsolosluk kuruluşu değildir ve sadece müşterilerinin hizmeti, çıkarı, kolaylığı ve servisi için bağımsız olarak çalışır.

Detaylı bilgi için hemen arayın!

+90 532 162 67 41
İLETİŞİME GEÇİN!

Saatlerce konsolosluk kuyruğunda bekleyip gereksiz zaman kayıplarına uğramayın!

Ön Başvuru Formu

Ön Başvuru Formu İle
Bize Ulaşın

Şimdi formu doldurun ve uzman danışmanlarımız 24 saat içinde size dönüş yapsın.

  • Gerekli Belgeler Hakkında Rehberlik

  • Formları Doldurmada Yardım

  • Belge Teslimi İçin Randevular

  • Çok Dilli Bilgiler

  • Sorunsuz Hizmet

ŞAT Consultation

Müşteri Düşünceleri

Yorumlarınıza çok değer veriyor, önerilerinizi keyifle yerine getiriyoruz.

Detaylı Bilgi Almak İstermisiniz?

Talep ve düşüncelerinizi merakla bekliyoruz. Sorularınız Hakkında Uzmanlarımızla İletişime Geçin!